• Wycieczka kl. 7 na Skrzynki

• W dniach 6-7 czerwca odbyła się wycieczka klasy 7 nad jezioro Skrzyneckie. W czasie wyjazdu młodzież uczestniczyła m.in. w spacerach wokół jeziora, łowieniu ryb w stawie, graniu w piłkę, wspólnym przygotowywaniu posiłków  oraz grillowaniu. Dzięki życzliwości Pana Radosława Chełminiaka odbyła się gra w podchody oraz wspólne ognisko, przy którym wszyscy wspólnie śpiewali piosenki harcerskie z akompaniamentem gitary. Podczas pobytu  uczniowie bardzo dobrze się bawili i  zintegrowali. Potrafili sami wykorzystać spędzony czas wolny na różne  wspólne zabawy oraz gry.

Dziękuję za mile spędzony czas moim wychowankom, Panu Chełminiakowi oraz mamą: Pani Ewie Wojciechowskiej i Barbarze Bagińskiej, które zatroszczyły się przede wszystkim o posiłki i bezpieczeństwo młodzieży.

Miłosz Kierzkowski

• Powiatowy Dzień Sportu w Kowalu.

• 5 czerwca uczniowie klasy 8 wzięli udział w Powiatowym Dniu Sportu w Kowalu.

Uczniowie rywalizowali w turnieju piłki nożnej oraz wielu konkurencjach sportowych.

W turnieju 5 sekund 2 miejsce zdobyła Anna Wysińska.

W wojskowym torze przeszkód chłopców 2 miejsce zajął Łukasz Michalak.